Вакансія Senior Android Developer

Зазвичай позицію Senior займають інженери з досвідом 4-5 років, і задачі, які вони виконують на проєкті, скоріш за все вони вже вирішували на попередніх проєктах і не раз. Навіть, якщо зʼявляється нова задача для розробника, все одно той досвід, який вже є, допомагає знайти відповіді на складні питання. Зазвичай в цей період часу молодий розробник ще не знає, чого він хоче від життя.

Пропонувати нові функції продукту та покращення процесу розробки програмного забезпечення. Ми запрошуємо Вас приєднатися до e-health продукту з новими технологіями, сильної і досвідченою командою. Ми спільнота захоплених своєю справою людей, які готові підтримувати та допомагати тобі розвивати наш проект. Ти зможеш потрапити в кор команду на продукті, що відкриє можливості для реалізації твого потенціалу. Вже протягом 7 років ми створюємо і розвиваємо літературний маркетплейс, який входить в ТОП 10 найпопулярніших платформ в категорії «Книги і Література», а також має 9.6 млн. JavaScript – найпопулярніша мова програмування в ХХІ столітті, конкуренцію якій може скласти тільки Java.

  • Цю мову всього лиш за 10 днів в далекому 1995 році розробила одна людина в компанії Netscape.
  • Тому пропоную розглянути еволюцію розробника, шлях від Trainee до Senior.
  • Ми запрошуємо Вас приєднатися до e-health продукту з новими технологіями, сильної і досвідченою командою.
  • Найпопулярнішим представником від світу SQL є PostgreSQL та відповідно MongoDB від NoSQL.

Ідеальний кандидат для нього — той, хто не тільки виконує задачі, а ще й думає, як щось можна покращити в продукті. Хто не просто використовує технології, а ще й цікавиться, як воно працює «під капотом». Також Єгор цінує відповідальність, зацікавленість та залученість у тому, чим займаєшся. Декілька мовних версій нашого продукту вже мають успішну історію, тому пропонуємо тобі приєднатися до нас і допомогти нам завоювати нові ринки. Strong Senior – це людина, яка дивиться ширше, за межі фреймворку, на якому побудований проєкт, розуміє всі його слабкі та міцні сторони, дотримується принципу KISS . Багато уваги треба приділяти якості коду, тому вміння користуватися існуючими інструментами дуже цінне.

Js Teenager Або Що Повинен Знати Middle Javascript Розробник

Він пробує різні мови програмування, шукає себе в різних напрямках. Цілком можливо, що людина почне свій шлях з Java або Python, але потім знайде себе у Front-end або навпаки. В цей період головне знайти проєкт з досвідченими розробниками, які можуть поставити правильну задачу на роботі та відповісти https://wizardsdev.com/ на всі запитання. Памʼятай, що наразі не ти приносиш компанії цінність, а компанія вкладає в тебе свої ресурси. Світ програмування настільки обʼємний, що знання тільки фундаментальної теорії, на жаль, недостатньо. Також потрібно знати один з фреймворків, який використовується на проєкті.

Senior Android розробник

Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Ініціативність, здатність дивитись на функціонал очима користувача, задавати питання, вникати в суть, пропонувати ідеї. Відсутня бюрократія — всі питання вирішуються практично відразу.

Що Має Знати Js Розробник: Trainee, Junior, Middle, Senior Рівень

ВMongoDB University можна знайти багато цікавих курсів, наприклад MongoDB for JavaScript Developers. Наші читачі мають можливість відкривати та обговорювати новинки улюблених авторів відразу після створення, не чекаючи довгий час друкованих видань. Розробник має орієнтуватися в design patterns, розуміти принципиSOLID та застосовувати їх на практиці.

Тому пропоную розглянути еволюцію розробника, шлях від Trainee до Senior. Але якщо говорити про хобі та pet projects, то відсоток охоплення ще більший. Тільки лінивий не пробував щось написати на JS або зверстати простий динамічний сайт. Усе просто, JavaScript дуже проста мова програмування і опанувати її може кожен. Цю мову всього лиш за 10 днів в далекому 1995 році розробила одна людина в компанії Netscape.

Senior Android розробник

За версієюDOU в 2021-му році JavaScript обігнав Java на 4% і складає цілих 18% серед мов програмування, які використовують на робочих проєктах. — Поглибиш свій досвід роботи з REST, WebSocket та відео. Він допомагає письменникам заробляти на улюбленій справі, android kotlin а читачам насолоджуватись новинками в зручному форматі. У Вас є чудовий шанс стати частиною продуктової команди крутого довгострокового e-health продукту, батьківщиною якого є Україна. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.

Навпаки – від розробника очікують проактивності, і якщо на проєкті існують проблеми, розробник має виносити їх на обговорення і планувати вдосноналення. В розробці існує термін так званого технічного боргу, який завжди є на проєктах, адже ідеальних проєктів не існує. Втім дуже важливо – вчасно зупинитись, адже головними пріоритетом на проєкті є business requrements, і без бізнес-потреб проєкт просто не буде існувати. Тому Senior розробник мусить вміти знайти баланс між технічною досконалістю на проєкті і швидкістю закриття запитів зі сторони бізнесу. Зазвичай через 3 місяці після проходження стажування ти стаєш повноправною частиною команди, адже Junior – це людина, яка вже може повноцінно (але з допомогою більш досвідчених колег) закривати невеликі задачі.

Схожі Вакансії

JavaScript впевнено увійшов у всі найпопулярніші сфери життя. — Вивчати та впроваджувати нові технології, які можуть покращити додаток. Дуже важливо розуміти архітектуру проєкту (як взаємодіють між собою всі компоненти) та приймати участь в її розробці. На цій позиції очікується, що людина, крім коду, може і хоче писати документацію та підтримувати її в актуальному стані.

Більше інформації можна знайти в книжці SonarQube in Action. Також варто вивчати деталі фреймворка, з яким розробник безпосередньо працює, і дивитись за межі існуючих завдань, щоб розуміти, як працює процес розробки, як налаштовані CI/CD, яка інфраструктура навколо, тощо. Continuous delivery – це дуже важлива тема, тому варто знайти матеріал, найближчий до інфраструктури існуючого проєкта, і почитати документацію. НаприкладLearn Continuous Delivery with Bitbucket Pipelines. Високонавантажені технології, ніякого легаси коду і можливість впливати та покращувати продукт.

Senior Android розробник

Не бійтеся задавати багато запитань, адже від джуніор розробника поки що ніхто не очікує ідеального виконання. Головною метою має бути не швидке закриття таски або тікета, а ЯКІСНЕ. Але не варто бути занадто самонадіяним, іноді дуже прості на перший погляд речі можуть виявитись дуже складними, якщо в них заглибитися. Щоб писати якісні застосунки, потрібно добре розібратись з основними концепціями в цій мові і тільки після цього варто переходити до фреймворків. Задача Junior розробника виховати в собі культуру Software Engineer і не стати заручником одного або двох фреймворків.

Js Toddler Або Що Повинен Знати Trainee Javascript Розробник

LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. Освіта з ком’ютерних наук / інформатики або інша технічна освіта.

Що Має Знати Js Розробник: Junior, Middle, Senior Рівня? Почнемо З Початку

Твоїм менеджером буде Єгор, Лід команди Android Інженерів. Зараз доріс до Тім Ліда та став відповідальним за Android розробку в обох продуктах . AMO— міжнародна IT-компанія, яка створює продукти та історії для мільйонів користувачів. Маємо своє англомовне медіа, власний відеопродакшн та розробляємо додатки у сфері health & fitness.

Маємо власний відеопродакшн з потужною командою сценаристів, акторів та операторів. Над проєктами AMO працює понад 450 людей (в київському офісі та віддалено). Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий.

Android Інженер

Техніки рефакторінга та code review також будуть у нагоді. Дуже важливою частиною є розуміння використання юніт тестів, а для детального розуміння підходів написання тестів можна прочитати книгу, наприклад Unit Testing Principles. AMO — міжнародна IT-компанія з офісом в Києві, яка створює продукти та історії для мільйонів людей. Ми створюємо медіа і додатки для користувачів із США, Європи, Латинської Америки.

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *