مشاوره

برترین شرکت

چرا ما را انتخاب کنید؟

افزایش سرمایه گذاری

تیم مشاور TETA راه حل های IT و تسهیل فعالیت های تجاری را همزمان ارائه می کند. راه حل هایی برای کمک به مشتریان و به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری شان در زمینه IT.

کاهش هزینه ها

علاوه بر زمان محدود برای ایجاد شرایط مطلوب جهت وضعیت فعلی و تامین نیازهای چشم انداز آینده برای تغییر ساختار IT ، مشاوران TETA در فکر کنترل هزینه های شما در دراز مدت نیز هستند.

Mask-Group-42222@2x-1024x1007-min (1)
Mask-Group-43@2x (2)-min

شناسایی فرصت ها

مشتریان ما به خدمات روزانه ما اعتماد دارند ، چرا که ما نیاز های آنها را تامین می کنیم. وقتی تجارت شما رشد می کند به ناچار سیاست های IT شما نیز باید تکامل یابد. تیم مشاوره راهبردی و فنی ما به جهت شناسایی فرصت هایی برای بهبود وضعیت IT و برنامه ریزی آینده مشتریان، و کمک برای شناسایی اینکه چطور تکنولوژی می تواند کسب و کار را بهبود ببخشد و اطمینان از اینکه سیاستهای IT چطور می توانند با اهداف تجاری و کسب و کار تطبیق پیدا کنند همیشه آماده ارایه مشاوره به مشتریان است.

مشاوره ما در زمینه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری IT کمک به مشتریانی است که مشغله فکری فرصت تصمیم گیری را از آنها گرفته است.

خدمات ما

تکنولوژی ابزاری مؤثر در چارچوب سیاست های IT است. به همین دلیل است که ملاحظات فنی بخشی از چیزی است که هنگام مشاوره به مشتریان، به آن فکر می کنیم.


(( TETA می تواند با آینده نگری از سیاست ها و نقطه ای که می خواهید به آن برسید بهترین راه حل های IT را برای شما بیابد. بنابراین، هنگام پروژه ها به ما کمک کنید تا TETA بهترین و تخصصی ترین راه کار ها را برای شما به اجرا در آورد.))

*برخی از توصیه های سیاست IT ما: اهداف تجاری، ساختار اجرایی، دیدگاههای بخش صنعتی هستند.
*برخی مشتریان همکاریشان با ما را برای زمان بعد از اتمام رفع نیازهای IT. از طریق خدمات کامل حفظ می کنند ما برای این مشتریان خدمات و مشاوره های ویژه ای داریم.
*بعضی همکاریشان را با دریافت خدمات مکمل حفظ می کند.
*به هر حال ما همکار آنها باقی می مانیم. ما با دقت نیازهای سازمانی و فردی مشتریان را تجزیه و تحلیل می کنیم.
*به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل با طیف گسترده ای از همکاران، ما فقط مشاور بهترین مشتریان خود نیستیم. بلکه پیاده سازی و مدیریت راه کارهای ارائه شده را نیز بر عهده داریم.

رویکرد ما

ما تخصص فنی، درک کسب و کار و بینش تجاری را گرد هم آورده ایم.
4 پرسش کلیدی در قلب رویکرد، عبارتند از :
1- اهداف تجاری، اجرایی و سیاست های شما چه هستند؟
2- آیا سیاستهای IT فعلی شما این اهداف را پوشش می دهند؟
3- چه راه حل هایی فنی (در صورت وجود) برای کمک به اهداف کسب و کار شما باید معرفی شود؟
4- حمایت از انواع کسب و کار، از جمله سرمایه گذاری چیست؟

" ما برای شنیدن و فهمیدن نیازهای مشتریان وقت می گذاریم "
بسیاری از بهترین پیشنهادها از سوی مشتریان ما داده می شود. تعامل روزانه آنها با تیم مشاوره به این معنی است که آنها بخوبی در مسیر پیشرفت، کنار ما قرار دارند.
به این منظور ما در TETA پیشنهاد های راهبردی برای پیشرفت و بهبود وضعیت کاربران را ارایه و اجرا می کنیم.
این ایده ها قبل از شروع همکاری با مشتری از همه زوایا به عنوان فرصت های بالقوه بازبینی می شوند.
این تلفیقی از بینش فنی و درک تجاری است که TETA را متمایز می کند و این نقطه قوت خدمات مشاوره ماست.