طراحی و جرا

نمای کلی

(( TETA شبکه ها را ایجاد میکند و در راستای و پشتیبانی و گسترش آن با شما همکاری خواهد میکند. از آنجا که ما با استاندارد های روزPassive , Active کار می کنیم همکاران ما قادر به ارایه توصیه هایی در همه زمینه های زیرساخت شبکه هستند، تجهیزات کامپیوتری- نرم افزار - تجهیزات شبکه، تلفن سازمانی، برق و ...که این بسیار مفید و کارآمد است.))


TETA برای طراحی ساختار شبکه نیازمند همکاری نزدیک با مشتریان خود است که این خاص و متناسب با نیازهای در حال تحول هر مشتری می باشد.
اینکه آیا ساختار جدید ایجاد می کنید، شبکه ای فرسوده را جایگزین می کنید یا ظرفیت شبکه را گسترش می دهید فرقی نمی کند، به هرحال می توانید از جلسه توجیهی اول تا تحویل نهایی پروژه مهارت های طراحی و تحویل پروژه به TETA اطمینان کنید،.
تجربه نصب و مدیریت ده ها شبکه با محیط های متفاوت و برای مشتریان گوناگون و در زمینه های مختلف کاری را داریم. از همه بالاتر اینکه توازن میان سرمایه گذاری در وضعیت فعلی و سرمایه گذاری یرای پیش برد اهداف را درک می کنیم.
تمرکز ما بر روی اجرای قوی، روند صعودی و محیط انعطاف پذیر است که بر اساس آن کسب و کار مشتریان و راه حل های ما بطور موثر اجرا شوند.

Mask-Group-42@2x-min

خدمت 

(( مشتریان برای طراحی یا بازسازی ساختار شبکه شان به دلایل مختلفی هزینه می کنند. ممکن است سیستم هایشان از رده خارج باشد، روند تجارت خود را تغییر داده باشند، شرکت خود را مجددا سازماندهی کنند، شرکت خود را گسترش دهند یا ممکن است به بهره مندی از تکنولوژی جدید، کاهش هزینه ها و یا پایدارتر نگه داشتن فعالیتشان تمایل داشته باشند. ))


درک این مطلب که شبکه در آینده چطور کار خواهد کرد بطوری که سرمایه گذاری فعلی هدر نرود، کلید خوب طراحی شدن یک ساختار است. در طول تحقیقات اولیه ما به دنبال درک این مطلب هستیم که:

*ساختار فعلی فعالیت شما چیست و در آینده چطور تغییر خواهد کرد.
*ذهنیت کاربران و قابلیت های مورد نظر آنان چیست.
*شرکت شما چطور می خواهد فعالیت کند؟ چه کسی، چطور و از کجا می خواهد با سیستم شما کار کند؟
*بودجه اجرایی شما چقدر است؟
با دریافت پاسخ چنین سوال هایی قادر به طراحی یک شبکه متناسب با تجارت شما و نیاز های آینده آن هستیم. فراتر از این TETA دارای سابقه مفیدی در اجرا و پشتیبانی است. تا به حال شبکه هایی با چندین کاربر راه اندازی کرده ایم، همچنین این شبکه ها را در نقاط مختلف به هم متصل نموده ایم .

رویکرد 
Mask-Group-42@2x-min

* توصیه پذیر هستیم: به نظر ما بهترین راه حل ها از خوب گوش دادن به نظرات و نیازهای مشتریان به دست می آید.


* راه حل های خود را به زبان ساده توضیح می دهیم و اطلاعات فنی را به سادگی و قابل درک ارایه می کنیم.


* وسعت تجارب فنی ما بهترین طراحی و متناسب ترین راه حل (مخصوص هر مشتری) را تضمین می کند.


* می دانیم که کلید طراحی ساختار شبکه باید نیاز و نظر کاربران باشد، به این خاطر تجربه کاربران حائز اهمیت است.


* مدیریت پروژه را جدی می گیریم و اجرای بدون نقص آن را به عنوان نقطه قوت خود می دانیم.


* با یک پیشینه مطمئن در راه اندازی و پشتیبانی، با دقت و صادقانه مشاوره می دهیم