بررسی و بازسازی ساختار شبکه

نمای کلی

TETA با جدیت تلاش می کند که رویکرد بازسازی زیرساخت و تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف را برای تسریع پیشرفتهای آینده بهبود بخشد. تجربه ما از مدیریت شبکه و ده ها پیکربندی در محیط های متفاوت بدین معنی است که ما بهترین نحو پیکربندی و راه اندازی ساختار شبکه را درک کرده ایم.

((TETA تا به حال تجربه و مهارت کافی برای مرتب کردن زیر ساخت و بهبود سطح خدمات به مشتریان را به دست آورده است))

تکنسین ها و مشاوران ما به خوبی واجد شرایط محک زدن محیط IT شما با بهترین شیوه های جدید فن آوری هستند.
هدف اصلی از بازبینی زیر ساخت ارائه گزارش و ترسیم موقعیت فعلی مجموعه شماست. شناسایی مشکلات و خطرات پیشرفتهای آینده را نشان می دهد.
همچنین می دانیم که محک زدن پیوسته ایده آل است ولی تا یک نقطه به عنوان یک محرک تجارت. ما معتقدیم توصیه های مفید باید با در نظر گرفتن هزینه ( بازگشت سرمایه گذارای) علاوه بر مشخصات فنی و عملکرد انجام شوند.

Mask-Group-42@2x-min

خدمات 

اول : صحبت با مشتری و تهیه گزارشی از نیاز های آنان. تضمین می کنیم که تجارت شما را درک کنیم، گذشته، اهداف آینده و دلایل ساختار کنونی آن را. پس از آن با دریافت اطلاعات در مورد تجارت شما این اطمینان را به شما می دهیم که استفاده از ساختار جدید IT چگونه برای ارایه محصولات یا خدمات شما مفید خواهد بود. وبرای کاربرانی که نقش کلیدی در تجارت شما دارند چه کمک بزرگی خواهد بود.
در این مرحله به نظر سنجی از کاربران می پردازیم این موضوع به ما کمک می کند که نیاز های داخلی آنان را بهتر بشناسیم، و ساختاری متناسب با روش مدیریت شما و سهولت عملکرد آنان بیابیم.

(( به سادگی از بررسی ساختار نمی گذریم، زیرا بررسی نظرات میزان اعتماد آنها به سیستم را افزایش می دهد. هدف ما نیز اطمینان از رضایت مشتری است ))

دو مورد برجسته در بازسازی ساختار شبکه از طریق TETA وجود دارد.

دوم: بررسی فنی خودمان است. کارشناسان ارشد TETA همیشه به تخصص های روز تسلط دارند. سایر کارشناسان نیز در همه جوانب ساختار شبکه از جمله سیستم عامل سرور ها، فایروال ها، تجهیزات غیر فعال، محیط های ذخیره سازی، طراحی شبکه گسترده و سخت افزار متبحر هستند.
ارزش روند کاری ما در به کارگیری همزمان این دو موضوع نهفته است. علاوه بر بررسی وضعیت فعلی ساختار شبکه مشتریان، مناسب ترین ساختار را برای شبکه و اهداف آنها در نظر خواهیم گرفت ( نکات مالی و هزینه ها را همیشه به یاد داریم).
هنگام تصمیم گیری هم در کنار شما خواهیم بود،در صورت نیاز می توانیم روند اجرا و نحوه عملکرد ساختار جدید را برای شما مستند سازی کنیم یا در صورت دلخواه به نمایش بگذاریم.

رویکرد 
Mask-Group-42@2x-min

دلایلی که مشتریان برای بررسی و بازسازی ساختار شبکه به ما اطمینان می کنند.


*بینش تجاری را با درک فنی همراه می کنیم.


*به روش هایی تمرکز داریم که کدام فن آوری می تواند برای فعالیت های تجاری نتیجه بهتری داشته باشد.


*همواره با مشتریان در ارتباط هستیم، دیدگاه ما این است که بهترین راه کارها از گوش دادن کامل به نیاز ها و اهداف مشتریان بدست خواهد آمد.


*می دانیم که شرکت ها با هم تفاوت دارند بنابر این ارایه راه کارها باید خاص هر مشتری باشد.


*رویکردی مشارکتی برای تحویل پروژه داریم، تا حصول اطمینان از قابل اجرا بودن و عملی شدن پروژه ها با شما همکاری می کنیم.


*صادقانه مشاوره می دهیم و مشاوره خود را تا زمان پیاده سازی، کارکرد و آموزش پوشش می دهیم.