امنیت

نمای کلی

TETA تخصص لازم و کافی را برای محافظت از شبکه و اطلاعات در مقابل تهدیدهای داخلی و خارجی دارد.
امروزه امنیت اطلاعات با اهمیت تر از هر زمان دیگری است. در حال حاضر ابزار هک به طور گسترده ای در دسترس می باشد، شبکه شما نیاز به هر نوع تمهیدی برای مقابله با تهدید های داخلی و خارجی نیاز دارد.
برای مقابله با چنین نگرانی هایی میتوانید به TETA اعتماد کنید. تجربه ای مفید در طراحی و اجرای سیاست های امنیتی داریم و با روشهای مختلف امنیتی مناسب شبکه های کوچک و متوسط آشنایی داریم.
یافتن راه حل ها و سیاست های امنیتی نیازمند دانش و تخصص است. تهدیدات بالقوه ای برای شبکه و اطلاعات موجود در آن ها وجود دارد. به عنوان مثال: خنده دار است که ما راه کاری برای شما ایجاد کنیم که کارمندانتان از راه دور به شبکه شما دسترسی داشته باشند ولی هیچ نوع اقدام امنیتی برای مقابله با خراب کاری در نظر نداشته باشیم.
ایجاد راه حل های امنیتی از ایجاد یک سرویس پیچیده تر است.
به موازات موارد بالا راه های ساده ای برای کپی کردن یا حذف اطلاعات وجود دارد، مانند یک فلش مموری که یک ابزار بسیار کوچک و نامحسوس است. تجربه ما درک ماهیت در حال تغییر این تهدید ها را تضمین میکند، مهمتر اینکه بهترین روش برای محافطت از اطلاعات مشتریان در برابر تهدیدات را به سرعت پیدا می کنیم.

Mask-Group-42@2x-min

خدمات 

(( قبل از معرفی یک راه حل خاص، روال کار و فرایند های تحت شبکه شما را تحلیل می کنیم که این نکته ای کلیدی است))

توجه داشته باشید امنیت یک سرویس یا یک کالا نیست. برخی مشتریان روال کاری خاص خود را دارند مثلا همکارانی دارند که در نقاط مختلف شهر یا کشور مشغول به کارند و باید قادر باشند در هر زمانی به اطلاعات مهم شرکت دسترسی داشته باشند.
برخی از مشتریان شعبات متعددی بدون اجازه دسترسی به اطلاعات مهم دارند، برخی استفاده از سرویس های شبکه را مجاز کرده اند، برخی مشتریان قوانین خاص خود را دارند و برخی نیز شبکه ای گسترده در سطح بین المللی دارند.

بعضی ها امنیت را بالاتر از سایر مسایل و نگرانیهای خود قرار داده اند. بعضی مجبور هستند با شیوه های انعطاف پذیر فعالیت کنند که از امنیت کمی برخوردار است. با اکثر مسایل آشنا هستیم و راه حل های خود را بر این اساس طراحی می کنیم. در صورت لزوم می توانیم طیف وسیعی از راه حل ها و فن آوری های امنیتی را در اختیار مشتریان بگذاریم.
از جمله :فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و راه حل های امنیتی استفاده از شبکه های بی سیم گسترده

رویکرد 
Mask-Group-42@2x-min

تحلیل ما از نوع تجارت شما و فعالیت کاربرانتان شروع می شود، نه با یک راه حل از پیش تعیین شده. پنج سوال کلیدی و زیربنایی تحقیقات اولیه ما :
1- فرایند های تجارت شما ؟
2- ساختار فعلی شبکه شما، چهارچوب سیاست های امنیتی شما ؟
3- سطوح دسترسی مطلوب شما برای بهترین عملکرد ؟
4- تنظیم مقررات و ملاحظات ؟
5- بودجه شما و حد تغییر آن ؟
یافتن پاسخ این سوال ها برای تحلیل شکاف های امنیتی موجود و اعمال موارد مورد نیاز برای رساندن شبکه شما به سطح امنیتی مطلوب است. پس در صورت نیاز این شکاف را برطرف می کنیم. اولین گام، مستند سازی سیاست های امنیتی و سپس مدیریت شبکه شما طبق استانداردها و توافق های صورت گرفته است.
تیم فنی TETA آموزش لازم در زمینه شبکه و راه حل های امنیتی را دیده اند. فرصت در اختیار شماست، می توانید در مورد این موضوع با ما صحبت کنید.